Zapraszamy do Willa Art

blisko górskich stoków i tętniącego życiem Zakopanego

Kiedyś i Dziś

Willa o unikalnym klimacie

Zanim Willa Art otworzyła swoje drewniane drzwi na przyjęcie gości pracowało nad nią wiele oddanych osób. Najlepsi rzemieślnicy wybudowali willę w stylu zakopiańskim na początku XX wieku. Przez lata deszcze smagały drewniane bale, a słońce delikatnie je wysuszało. Wokół zieleniła się trawa, spadały liście, wiał halny.
 
100 lat później zespół profesjonalistów stworzył nowe oblicze Willi - zachował unikalny klimat, jednocześnie wyposażając ją w komfortowe rozwiązania. Połączył góralskie motywy z nowoczesną, dopracowaną w każdym szczególe prostotą.

Góralskie motywy i nowoczesność

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć obiektu

O Nas

Idealne miejsce na wypoczynek

Teraz Willa Art jest jednym z niewielu obiektów o tak wysublimowanej elegancji. Relaksuje połączeniem naturalnych barw - głównie brązu, beżu i bieli, drewnianymi i kamiennymi wykończeniami oraz kojącym działaniem mini spa.
 
Położona blisko cichych górskich stoków i tętniącego życiem centrum Zakopanego Willa Art to obiekt nowej generacji - miejsce, które nie tylko zapewni Ci komfort i relaks, ale też dostarczy wyjątkowych przeżyć estetycznych.

W Willi Art można korzystać z:

- Jednego z 5 komfortowych apartamentów, z których każdy ma elegancką łazienkę, kompletnie wyposażony aneks kuchenny i sejf, który pomieści laptopa
- Relaksującego mini spa
- Bezpośredniej bliskości centrum narciarskiego Nosal
- Bezprzewodowego dostępu do internetu i telewizji satelitarnej
- Bezpieczeństwa, które gwarantuje całodobowy monitoring i zamykanie pokoi na elektroniczną kartę
- Czystego, wolnego od dymu i alergenów powietrza - na terenie Willi obowiązuje zakaz palenia papierosów i wprowadzania zwierząt.

Bezpieczny hotel