Atrakcje

Relaks na łonie natury lub odprężenie w saunie

Mini SPA

cisza, ciepło, błogość...

Odprężająca sucha sauna czeka… Eleganckie kojące zmysły otoczenie i ciepło łagodnie przenikające Twoje ciało. Odprężenie, jakiego doświadczysz w naszym mini spa będzie Ci towarzyszyć jeszcze długo po wyjściu z niej, podobnie jak większa witalność, lepszy humor i promienny wygląd.

Nasze mini spa zadba o Twój promienniejszy wygląd i lepsze samopoczucie. Ty w tym czasie pogrąż się w ciszy, cieple, błogości...

Słoneczna łąka

zyskaj energię i witalność

Wyciągnij się wygodnie na drewnianym łóżku do opalania w swobodnej, przewiewnej atmosferze poczuj, jak ciepłe promienie delikatnie pieszczą Twoją skórę. W czasie, gdy ty się odprężasz, a Twoja skóra nabiera delikatnego, naturalnego kolorytu, Twoje ciało, poprzez szereg skomplikowanych procesów, wzmacnia odporność, zyskuje energię i witalność.
Dzięki temu, że element opalający - tzw. słoneczna łąka - umieszczony jest pod samym sufitem, daje efekt opalenizny i korzyści zdrowotne podobne do tych, jakie zapewniają naturalne kąpiele słoneczne.

Po skończonym opalaniu, przenieś się prosto pod usiane gwiazdami niebo - czyli weź relaksujący prysznic w niezwykłym pomieszczeniu, w którym na suficie jarzy się mnóstwo małych światełek.

Rodzinnie

coś dla dzieci i rodziców

Wyjątkowe miejsce na urlop z dziećmi... Rodzinne piesze wycieczki po pięknych górskich zakątkach i wspólne szusowanie po śnieżnych stokach, ale też odprężająca sauna, gorąca kąpiel czy romantyczna kolacja. Spędzając urlop w Willi Art możesz mieć to wszystko.

Jeżeli uwielbiasz rodzinne wyjazdy, ale też, chwile sam na sam z bliską Ci osobą skorzystaj z możliwości, jakich dzieciom i rodzicom dostarcza Willa Art.

Bawialnia

Idealna przy niesprzyjającej pogodzie

Podczas, gdy rodzice, zmęczeni górskimi szaleństwami, relaksują się w naszym mini spa, dzieci spędzają fascynujące chwile w pokoju zabaw lub przylegającym do willi ogrodzie.

Zabawki, tablica do rysowania, zabawne rysunki na ścianach i dużo zabawowej przestrzeni sprawiają, że dzieci w pokoju zabaw mogą swobodnie puścić wodze fantazji. I świetnie się bawią nawet przy niesprzyjającej pogodzie. A letnie, pełne słońca miesiące to nieograniczone możliwości bezpiecznych zabaw na powietrzu, w zamkniętym, zielonym ogrodzie.

Ogród

piękno gór i zielona trawa

Relaks na łonie natury... Południowe słońce w ciepłym, przejrzystym powietrzu. Nagie szczyty gór na lewo, soczyście zielona trawa na prawo. Leżenie w słońcu na leżaku to tylko jedna z wielu rozrywek, jakim można oddawać się w ukrytym za Willą Art ogrodzie.

Spędź tu romantyczny wieczór przygotowując na grillu ulubione potrawy. Żadnych terminów, telefonów, ani pilnych wiadomości. Tylko wy, smakowity zapach świeżo grillowanego jedzenia i migocące gwiazdy.

Świeże powietrze

odpoczynek w górskim otoczeniu

W czasie, gdy rodzice relaksują się na jeden z wielu możliwych w Willi Art sposobów, dzieci mogą przenieść się w krainę fantazji, bawiąc się na wybudowanym dla nich w ogrodzie placyku zabaw.
Zabawy na świeżym powietrzu dostarczą im niezapomnianych wrażeń, a słońce i świeże górskie powietrze zadbają o ich zdrowie i samopoczucie.
 
Od samotnego relaksu w ciszy, aż po wesołe spotkania towarzyskie - odpoczynek w ogrodzie Willi Art to jeszcze jeden sposób na odprężenie, jaki to wyjątkowe miejsce oferuje.

Bezpieczny hotel